Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2012/2013


WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
17 V 2013r.

DZIEWCZĘTA KLASY IV
CHŁOPCY  KLASY  IV
1. Paulina Gójska IVb
2. Julia Końca IVb
3. Wiktoria Wikluk IVa
4. Wiktoria Więcławek IVa
5. Weronika Gontarz IVb
6. Ola Dębowska IVa
7. Amelia Kwiejda IVa
8. Beata Gójska IVa
9. Weronika Wocial IVc
10. Ola Tkaczyk IVa
1. Mateusz Sobecki IVb
2. Igor Lipka IVb
3. Bartek Zych IVc
4. Bartek Czarnecki IVc
5. Dawid Łukasiak IVc
6. Kamil Sadoch IVb
7. Sebastian Abramowski IIIc
8. Mateusz Mroczek IVb
9. Krzysztof Witowski IVa
10. Jakub Kropielnicki IVc
DZIEWCZĘTA  KLASY V
CHŁOPCY  KLASY  V
1. Natalia Mroczek Vc
2. Patrycja Więch Va
3. Dominika Śledziewska Vb
4. Aleksandra Kopeć Vb
5. Dorota Czarnecka Va
6. Katarzyna Abramowska Va
7. Natalia Zaliwska Va
8. Julia Abramowska Va
9. Karina Chrościcka Va
10. Ola Grabarek Vb
1. Lech Bieliński Vc
2. Mateusz Kaczmarczyk Vb
3. Piotr Grubek Vc
4. Piotr Grabarek Vc
5. Arkadiusz Lipka IVb
6. Adam Mroczek Va
7. Łukasz Zduńczyk Vc
8. Dawid Stępniewski Va
9. Arek Leszczyński Vc
10. Marcin Milewski Vc
DZIEWCZĘTA  KLASY VI
CHŁOPCY  KLASY  VI
1. Angelika Materka VIa
2. Weronika Gójska VIb
3. Paulina Kielak VIc
4. Katarzyna Abramowska VIb
5. Karolina Kaczorek VIc
6. Wiktoria Wierzbicka VIc
7. Aleksandra Gańko VIb
8. Paulina Krzyżanowska VIb
9. Justyna Nowicka VIb
10. Aleksandra Przybyłko VIc
1. Marcin Kacprowicz VIc
2. Cezary Wiśniewski VIa
3. Rafał Kalisz VIc
4. Eryk Szczęsny VIc
5. Bartosz Michalski VIa
6. Daniel Biernat VIc
7. Karol Michalik VIc
8. Łukasz Chrościcki VIb
9. Maciej Tenderenda VIc
10. Kamil Jałówka VIc
indywidualne:

  • II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych dziewcząt kl. IV -
    Paulina Gójska kl. IVb


  • II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych chłopców kl. V -
    Lech Bieliński kl. Vc



  • zespołowo:

  • I i III miejsce w VII Memoriale Tomka Chrościckiego w Piłce Nożnej Chłopców (opiekun: p. Robert Gójski).


  • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Mini Piłce Ręcznej chłopców (opiekun: p. Robert Gójski).


  • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach SZS w MiniKoszykówce chłopców (opiekun: p. Robert Gójski).


  • III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Piłce Nożnej chłopców (opiekun: p. Robert Gójski).


  • III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach "Piątek Piłkarskich Chłopców".
    Skład drużyny: Marcin Kacprowicz kl. VIc, Rafał Kalisz kl. VIc, Eryk Szczęsny kl. VIc, Daniel Biernat kl. VIc, Cezary Wiśniewski kl. VIa, Jakub Wąsowski kl. IVa, Arkadiusz Lipka kl. IVb, Krystian Kopeć kl. Vb, Lech Bieliński kl. Vc i Kamil Sadoch kl. IVb.



  • III miejsce - Powiatowe Mistrzostwa SZS w siatkówce chłopców


  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 1




  • Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2011/2012

    zespołowo:

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Piłce Siatkowej dziewcząt



  • indywidualne:

  • I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych chłopców kl. VI -
    Maciej Abramowski kl. VIb




  • WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
    21 IX 2011r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. KASIA BIERNAT IVB
    2. DOMINIKA ŚLEDZIEWSKA IVB
    3. PATRYCJA WIĘCH IVA
    4. OLA RUŚPLO IVB
    5. NATALIA MROCZEK IVC
    6. OLA KOPEĆ IVB
    7. OLA SZCZERBOWSKA IVB
    8. NATALIA ZALIWSKA IVA
    9. KLAUDIA GRABSKA IVA
    10. KARINA CHROŚCICKA IVA
    1. LECH BIELIŃSKI IVC
    2. PIOTR GRUBEK IVC
    3. MATEUSZ KACZMARCZYK IVB
    4. PIOTR GRABAREK IVC
    5. AREK LIPKA IVB
    6. DAWID STĘPNIEWSKI IVA
    7. BARTEK SIKORA IVB
    8. ŁUKASZ ZDUŃCZYK IVC
    9. KAROL STRYCZYŃSKI IVB
    10. OSKAR PLEWKA IVC
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. WERONIKA GÓJSKA VB
    2. ANGELIKA MATERKA VA
    3. KASIA ABRAMOWSKA VB
    4. KAROLINA KACZOREK VC
    5. OLA WITOWSKA VA
    6. WIKTORIA WIERZBICKA VC
    7. KLAUDIA ZYCHOWICZ VA
    8. KLAUDIA MUSZELIK VC
    9. OLA GAŃKO VB
    10. PAULINA GRYZ VA
    1. MARCIN KACPROWICZ VC
    2. BARTEK MICHALSKI VA
    3. DANIEL BIERNAT VC
    4. RAFAŁ KALISZ VC
    5. CZAREK WIŚNIEWSKI VA
    6. ERYK SZCZĘSNY VC
    7. BARTEK KOBYLSKI VA
    8. KUBA WĄSOWSKI VB
    9. KONRAD RYCIELSKI VA
    10. ŁUKASZ CHROŚCICKI VB
    DZIEWCZĘTA  KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. KINGA MOCZULSKA VIC
    2. EWELINA JASTRZĘBSKA VIC
    3. ANGELIKA MAŃK VIA
    4. MONIKA NAZARCZUK VIB
    5. NATALIA ZAWADZKA VIA
    6. MARTYNA KWIATKOWSKA VIA
    7. OLA SZYMAŃSKA VIC
    8. NATALIA MROCZEK VIC
    9. PATRYCJA RUDNICKA VIC
    10. DOMINIKA RACIBORSKA VIB
    1. MACIEJ ABRAMOWSKI VIB
    2. PRZEMEK LIPKA VIB
    3. MATEUSZ WĄSOWSKI VIC
    4. MARCIN WITOWSKI VIC
    5. KONRAD ABRAMOWSKI VIA
    6. SŁAWEK WĄSOWSKI VIB
    7. KAROL NOISZEWSKI VIB
    8. ADRIAN BOK VIA
    9. PATRYK GONTARZ VIA
    10. DAMIAN ROWIŃSKI VIA

    Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2010/2011

    indywidualne:

  • II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych chłopców kl. V -
    Maciej Abramowski kl. Vb


  • grupowe:

  • I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Siatkowej




  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini-piłce siatkowej dziewcząt




  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini-piłce siatkowej chłopców


  • I miejsce w Powiatowych Zawodach SZS w minikoszykówkę chłopców


  • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach LZS w minikoszykówkę dziewcząt


  • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach LZS w minikoszykówkę chłopców


  • IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach SZS w piłkę nożną chłopców



  • WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
    22 IX 2010r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. WERONIKA GÓJSKA IVB
    2. ANGELIKA MATERKA IVA
    3. KASIA ABRAMOWSKA IVB
    4. ALEKSANDRA PRZYBYŁKO IVC
    5. WIKTORIA WIERZBICKA IVC
    6. OLA GAŃKO IVB
    7. PAULINA KIELAK IVC
    8. KLAUDIA MUSZELIK IVC
    9. KAROLINA KACZOREK IVC
    10. PAULINA KRZYŻANOWSKA IVB
    1. MARCIN KACPROWICZ IVC
    2. DANIEL BIERNAT IVC
    3. BARTOSZ MICHALSKI IVA
    4. PIOTR WASOWSKI IVB
    5. ŁUKASZ CHROŚCICKI IVB
    6. KUBA WĄSOWSKI IVB
    7. MACIEJ PIOTRKOWICZ IVB
    8. ERYK SZCZĘSNY IVC
    9. ADAM PATOCKI IVC
    10. KAMIL JAŁÓWKA IVC
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. KINGA MOCZULSKA VC
    2. MONIKA NAZARCZUK VB
    3. JUSTYNA PŁOCHOCKA VB
    4. OLA SZYMANSKA VC
    5. ANGELIKA MAŃK VA
    6. NATALIA ZAWADZKA VA
    7. OLA WĄSOWSKA VB
    8. EWELINA JASTRZĘBSKA VC
    9. PATRYCJA CHROMINSKA VA
    10.MARTYNA ROGUSZEWSKA VA
    1. MACIEJ ABRAMOWSKI VB
    2. TOMASZ KAŁUSKI VA
    3. PRZEMEK LIPKA VB
    4. MARCIN WITOWSKI VC
    5. DOMINIK KACZYNSKI VB
    6. MATEUSZ WĄSOWSKI VC
    7. SŁAWEK WASOWSKI VB
    8. ADRIAN BOK VA
    9. KONRAD ABRAMOWSKI VA
    10. DAMIAN ROWIŃSKI VA
    DZIEWCZĘTA  KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. NARCYZA DOMAGAŁA VIB
    2. ALEKSANDRA KLIMEK VIB
    3. OLIWIA KIELAK VIA
    4. MARIOLA RUDNICKA VIC
    5. EDYTA PAROL VIC
    6. MARTYNA MROCZEK VIC
    7. PAMELA KARCZEWSKA VIB
    8. KINGA DESKA VIC
    9. KASIA WITOWSKA VIA
    10. PATRYCJA NOWAK VIA
    1. PRZEMEK WYSZOGRODZKI VIC
    2. MACIEJ SARNA VIB
    3. PATRYK LIPKA VIC
    4. MICHAŁ BORUCIŃSKI VIC
    5. MATEUSZ ZYCH VIC
    6. JAN ABRAMOWSKI VIA
    7. MARIUSZ FIJAŁEK VIA
    8. ADRIAN ZIELINSKI VIB
    9. MARCIN WOCIAL VIA
    10. BARTOSZ MROCZEK VIA

    Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2009/2010

    indywidualne:

  • I miejsce na Powiatowych Mistrzostwach SZS w pływaniu indywidualnym w Mińsku Maz. -
    Monika Nazarczuk kl. IVb - 25 m stylem klasycznym (dziewczęta klas IV i młodsze)


  • I miejsce na Powiatowych Mistrzostwach SZS w pływaniu indywidualnym w Mińsku Maz. -
    Dominika Raciborska kl. IVb - 25 m stylem grzbietowym (dziewczęta klas IV i młodsze)


  • I miejsce na Powiatowych Mistrzostwach SZS w pływaniu indywidualnym w Mińsku Maz.-
    Marcin Kacprowicz kl. IIIc - 25 m stylem grzbietowym (chłopcy klas IV i młodsi)


  • IV miejsce na Powiatowych Mistrzostwach SZS w pływaniu indywidualnym w Mińsku Maz.-
    Marcin Kacprowicz kl. IIIc - 25 m stylem dowolnym (chłopcy klas IV i młodsi)


  • V miejsce na Powiatowych Mistrzostwach SZS w pływaniu indywidualnym w Mińsku Maz. -
    Magdalena Chabiera kl. IVb - 25 m stylem dowolnym (dziewczęta klas IV i młodsze)


  • grupowe:

  • III miejsce w IV Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Powiatu Mińskiego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Mińsku Maz.


  • I i II miejsce w IV Memioriale Tomka Chrościckiego w Piłce Nożnej


  • I miejsce w Powiatowych Zawodach LZS w halową piłkę nożną


  • II miejsce w finale powiatowym SZS w piłkę koszykową


  • II miejsce chłopców i IV miejsce dziewcząt na Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-piłce koszykowej


  • I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt na Powiatowych Mistrzostwach LZS w Mini-piłkę koszykową


  • II miejsce chłopców na Regionalnych Mistrzostwach LZS w halową piłkę nożną


  • I miejsce chłopców kl. I - III i I miejsce chłopców klas IV - VI na Powiatowym Mikołajkowym Turnieju w halową piłkę nożną w Halinowie


  • I miejsce chłopców klas IV, IV miejsce chłopców klas V i IV miejsce chłopców klas VI na VII halowym Turnieju piłki nożnej "Mewa Cup"


  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego LZS w Mini Koszykówce Chłopców;


  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego LZS w Mini Koszykówce Dziewcząt;


  • II miejsce w Regionalnych Mistrzostwach LZS w Mini - Piłce koszykowej Chłopców;


  • I i III miejce w Mini turnieju siódemek piłkarskich o Puchar Dyrektora SP Kałuszyn dla chłopców z rocznika 2001/2002;


  • I i IV miejce w Mini turnieju siódemek piłkarskich o Puchar Dyrektora SP Kałuszyn dla chłopców z rocznika 1999/2000;


  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w Piłce Nożnej Chłopców;


  • WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
    23 IX 2009r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. Dominika Raciborska IVb
    1. Maciej Abramowski IVb
    2. Kinga Moczulska IVc
    2. Przemysław Lipka IVb
    3. Monika Nazarczuk IVb
    3. Marcin Witowski kl. IVc
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. Oliwia Kielak Va
    1. Maciej sarna Vb
    2. Aleksandra Klimek Vb
    2. Przemysław Wyszogrodzki Vc
    3. Mariola Rudnicka Vc
    3. Krystian Gajzner Vb
    DZIEWCZĘTA KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. Aneta Materka VIa
    1. Arkadiusz Tarasewicz VIb
    2. Paulina Gierszewska VIc
    2. Jakub Michalski VIb
    3. Pamela Pyzińska VIa
    3. Bartosz Krążała VIb

    Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2008/2009

    indywidualne:

  • I miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu w Mińsku Maz. -
    Przemysław Wyszogrocki kl. IVc - 25 m stylem grzbietowym (chłopcy klas IV i młodsi)


  • III miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu w Mińsku Maz. -
    Przemysław Wyszogrocki kl. IVc - 25 m stylem klasycznym (chłopcy klas IV i młodsi)


  • III miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu w Mińsku Maz. -
    Dominika Raciborska kl. IIIb - 25 m stylem grzbietowym (dziewczęta klas IV i młodsze)


  • IV miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu w Mińsku Maz. -
    Magdalena Chabiera kl. IIIb - 25 m stylem dowolnym (dziewczęta klas IV i młodsze)


  • V miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w pływaniu w Mińsku Maz. -
    Marcin Patocki kl. IIIb - 25 m stylem grzbietowym (chłopcy klas IV i młodsi)


  • grupowe:

  • I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Mińsku Maz.;


  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini - Piłce Koszykowej Chłopców;


  • I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach LZS w Mini - Piłce Koszykowej Chłopców;


  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w Piątkach Piłkarskich Chłopców;



  • WYNIKI SPORTOWYCH ZABAW W RAMACH OBCHODÓW DNIA DZIECKA
    1 VI 2009r.

    KLASY I
    KLASY II
    I miejsce - kl. Ic
    I miejsce - kl. IIc
    II miejsce - kl. Ib
    II miejsce - kl. IIb
    III miejsce - kl. Ia
    III miejsce - kl. IIa
    KLASY III
    KLASY IV
    I miejsce - kl. IIIb
    I miejsce - kl. IVa
    II miejsce - kl. IIIa
    II miejsce - kl. IVc
    -
    III miejsce - kl. IVb
    KLASY V
    KLASY VI
    I miejsce - kl. Vb
    I miejsce - kl. VIa
    II miejsce - kl. Va
    II miejsce - kl. VIb
    III miejsce - kl. Vc
    III miejsce - kl. VIc


    WYNIKI BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "POLSKA BIEGA"
    8 V 2009r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. Mariola Rudnicka IVc
    1. Maciej Sarna IVb
    2. Aleksandra Klimek IVb
    2. Mariusz Fijałek IVa
    3. Oliwia Kielak IVa
    3. Kamil Abramowski kl. IVc
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. Weronika Araźna Va
    1. Arkadiusz  Tarasewicz Vb
    2. Aneta Materka Va
    2. Jakub  Michalski Vb
    3. Joanna Sarna Va
    3. Bartosz  Krążała Vb
    DZIEWCZĘTA KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. Marlena Abramowska VIa
    1. Igor Kartasiewicz  VIa
    2. Kamila Przybyłko VIb
    2. Kamil  Dybek  VIa
    3. Milena Wąsowska VIb
    3. Dominik Sobecki VIb


    WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
    30.09.2008r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. Mariola Rudnicka IVc
    1. Maciej Sarna IVb
    2. Aleksandra Klimek IVb
    2. Jan Abramowski IVa
    3. Oliwia Kielak IVa
    3. Szymon Sawicki kl. IVa
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. Aneta Materka Va
    1. Arkadiusz  Tarasewicz Vb
    2. Paulina Gierszewska  Vc
    2. Jakub  Michalski Vb
    3. Natalia  Wąsowska  Vc
    3. Bartosz  Krążała Vb
    DZIEWCZĘTA KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. Marlena Abramowska VIa
    1. Dominik  Sobecki  VIb
    2. Kamila Przybyłko VIb
    2. Kamil  Dybek  VIa
    3. Joanna Dytkowska VIa
    3. Igor Kartasiewicz VIa

    Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2007/2008


    WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA SPORTU
    28.05.2008r.

    DZIEWCZĘTA KLASY I
    CHŁOPCY  KLASY  I
    1. Aleksandra Przybyłko Ic
    1. Marcin Kacprowicz Ic
    2. Wiktoria Wierzbicka Ic
    2. Rafał Kalisz Ic
    3. Katarzyna Abramowska Ib
    3. Daniel Biernat Ic
    DZIEWCZĘTA KLASY III
    CHŁOPCY  KLASY  III
    1. Paulina Milewska IIIa
    1. Szymon Sawicki IIIa
    2. Oliwia Kielak IIIb
    2. Krystian Gajzner IIIa
    3. Kinga Deska IIIb
    3. Kamil Abramowski IIIa
    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. Natalia Wąsowska IVc
    1. Igor Madziar IVb
    2. Aneta Materka IVa
    2. Arkadiusz Tarasewicz IVb
    3. Paulina Gierszewska IVc
    3. Jakub Michalski IVb
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. Katarzyna  Gajzner  Va
    1. Dominik  Sobecki Vb
    2. Milena Wąsowska Vb
    2. Jarosław  Tomkiewicz Va
    3. Marlena Abramowska Va
    3. Kamil Dybek Va
    DZIEWCZĘTA KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. Mariola Biernat VIc
    1. Rafał  Abramowski  VIc
    2. Aleksandra Gałęzowska VIc
    2. Dominik Janiak VIc
    3. Magdalena Dmowska VIa
    3. Krzysztof Książek VIc
      indywidualne:
       
    • II miejsce na Wiosennych Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu z okazji Dnia Dziecka -
      Rafał Abramowski kl. VIc - 50 m stylem grzbietowym


    • III miejsce na Wiosennych Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu z okazji Dnia Dziecka -
      Robert Mroczek kl. VIa - 50 m stylem grzbietowym


    • I miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Joanna Wierzbicka kl. VIc - 50 m stylem klasycznym (dziewczęta klas V - VI)


    • I miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Robert Mroczek kl. VIa - 50 m stylem grzbietowym (chłopcy klas V - VI)


    • I miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Mikołaj Nazarczuk kl. Vb - 50 m stylem dowolnym (chłopcy klas V - VI)


    • II miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Joanna Wierzbicka kl. VIc - 50 m stylem dowolnym (dziewczęta klas V - VI)


    • III miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Mikołaj Nazarczuk kl. Vb - 50 m stylem klasycznym (chłopcy klas V - VI)


    • III miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz. -
      Joanna Wąsowska kl. IVa - 25 m stylem grzbietowym (dziewczęta klas I - IV)


    • II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych SZS -
      Rafał Abramowski kl. VIc


    • III miejsce w Regionalnych Indywidualnych Biegach Przełajowych LZS (chłopcy klas VI - tych) -
      Dominik Janiak kl. VIc


    • grupowe:

    • II miejsce w Finale Międzypowiatowych Mistrzostw w 5-tkach piłkarskich chłopców. Awans do Mistrzostw Mazowsza uzyskały SP Sokołów Podlaski i SP Kałuszyn.


    • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach SZS w Mini-Koszykówce chłopców.


    • I miejsce w Regionalnych Mistrzostwach LZS w Mini-Koszykówce chłopców.
      Skład drużyny: Paweł Jagielski, Gerard Jaworski, Krzysztof Książek, Michał Polkowski, Szymon Sawicki, Mateusz Panek, Dominik Janiak, Igor Madziar, Przemek Milewski, Rafał Abramowski, Konrad Pietrzkiewicz.
      Najlepszym zawodnikiem w drużynie Kałuszyna został Przemek Milewski.


    • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach LZS w Mini-Koszykówce chłopców.
      Skład drużyny: Paweł Jagielski, Gerard Jaworski, Krzysztof Książek, Michał Polkowski, Szymon Sawicki, Mateusz Panek, Dominik Janiak, Igor Madziar, Przemek Milewski, Damian Końca, Konrad Pietrzkiewicz.


    • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w 5 - tkach piłkarskich chłopców SZS


    • I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w 5 - tkach piłkarskich chłopców LZS



    • WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
      18.09.2007r.

      DZIEWCZĘTA KLASY IV
      CHŁOPCY  KLASY  IV
      1. Paulina Gierszewska IVc
      1. Damian Końca IVa
      2. Klaudia Madziar IVb
      2. Daniel Pyziński IVc
      3. Natalia Wąsowska IVc
      3. Arkadiusz Tarasewicz IVb
      DZIEWCZĘTA  KLASY V
      CHŁOPCY  KLASY  V
      1. Milena Wąsowska Vb
      1. Jarosław  Tomkiewicz Va
      2. Patrycja Karczmarczyk  Vb
      2. Mateusz  Zieliński Vc
      3. Katarzyna  Gajzner  Va
      3. Dominik  Sobecki Vb
      DZIEWCZĘTA KLASY VI
      CHŁOPCY  KLASY  VI
      1. Magdalena Dmowska VIa
      1. Rafał  Abramowski  VIc
      2. Aleksandra Gałęzowska VIc
      2. Przemysław  Milewski  VIc
      3. Mariola Biernat VIc
      3. Dominik Janiak VIc

      Osiągnięcia sportowe w roku szk. 2006/2007

      grupowe:
       
    • III miejsce na II Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego - sztafeta chłopców 4x100m (z wynikiem 55,76s)  w składzie:

    • 1. Paweł Mroczek kl. VIc
      2. Przemysław Milewski kl. Vc
      3. Krzysztof Książek kl. Vc
      4. Łukasz Krupa Vc
    • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS w piłce nożnej 'piątki piłkarskie' chłopców;
    • I miejsce na I Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego - sztafeta chłopców 4x100m (z wynikiem 57,70s)  w składzie:

    • 1. Paweł Mroczek kl. VIc
      2. Krzysztof Sobiech kl. VIa
      3. Krzysztof Książek kl. Vc
      4. Rafał Abramowski kl. Vc

      indywidualne:

    • II miejsce na II Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego
      Paweł Mroczek kl. VIc - bieg na 100 metrów ( z czasem 13,71 s).
    • III miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz.
      Joanna Wierzbicka kl. Vc - 50 m stylem klasycznym (dziewczęta klas V - VI)
    • III miejsce na Powiatowych Zawodach Pływackich w Mińsku Maz.
      Joanna Wierzbicka kl. Vc - 50 m stylem dowolnym (dziewczęta klas V - VI)
    • II miejsce na I Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego
      Rafał Abramowski kl. Vc w biegu na dystansie 60m z czasem 8,61s;
    • II miejsce na I Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego
      Paweł Mroczek kl. VIc w skoku w dal (4,10 m);
    • III miejsce na I Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego
      Ewelina Abramowska - bieg na dystansie 300m;
    • IV miejsce Jarosława Tomkiewicza kl. IVb w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców;


    WYNIKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
    28.09.2006r.

    DZIEWCZĘTA KLASY IV
    CHŁOPCY  KLASY  IV
    1. Patrycja Karczmarczyk IVc
    1. Jarosław Tomkiewicz IVb
    2. Katarzyna Gajzner IVa
    2. Mateusz Zieliński IVa
    3. Kamila Kostka IVb
    3. Paweł Witowski kl. IVb
    DZIEWCZĘTA  KLASY V
    CHŁOPCY  KLASY  V
    1. Magdalena Dmowska Va
    1. Rafał  Abramowski Vc
    2. Marzena Wąsowska  Vb
    2. Przemek  Milewski Vc
    3. Joanna  Wierzbicka  Vc
    3. Łukasz  Krupa Vc
    DZIEWCZĘTA KLASY VI
    CHŁOPCY  KLASY  VI
    1. Ewelina Abramowska VIb
    1. Piotr  Wąsak  VIc
    2. Ewelina Sulich VIc
    2. Paweł  Krawczyk  VIa
    3. Paulina Wysocka VIa
    3. Kamil Pyziński VIa